NOVINKY

Připravujeme sezónu 2023


Pokud jste muzikant a máte kapelu a chcete si zahrát v Praze 15,
ozvěte se nám:-)

15K.JPG
FOTKY Z AKCÍ 
PODPORA

O dotační či mediální podporu mohou místní organizace či jednotlivci žádat především:

MČ Praha 15
Lze žádat o individuální dotace, žádat o záštitu MČ či další spolupráci. Více ZDE.
Formuláře dostupné ZDE.

Pozn. Je možné žádat o podporu i v případě, že žadatel nemá sídlo s poskytovatelem dotace. Důležité a zásadní je pouze to, že podporovaná aktivita se bude realizovat na území poskytovatele dotace.

Magistrát Hl.m.P.

Lze žádat o individuální a programové dotace. Výzva pro programové dotace v oblasti kultury pro rok 2023 je již uzavřena. Aktuální informace jsou k dispozici ZDE.
Více o možnosti žádat o individuální účelovou dotaci ZDE.

MČ Praha 10
Dotační řízení pro rok 2023 je spuštěno. Aktuální informace ZDE. Příjem žádostí pro dotační řízení 2023: 10.10.2022 - 24.10.2022!

Nadace Český hudební fond
Nadace je institucí, jejímž posláním je podpora rozvoje české hudební kultury. Touto podporou se rozumí poskytování nadačních příspěvků třetím osobám formou veřejně vyhlašovaných grantových programů. Informace o aktuálním dotačním řízení je k dispozici ZDE.

NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Činnost nadace je rozdělena do několika hlavních oblastí. Jsou to především: aktivní podpora mladých výkonných umělců, podpora projektů a podpora výkonných umělců seniorů. Více o Nadaci a o aktuálním dotačním řízení ZDE.

OSA

Grantový program Partnerství OSA je projekt vytvořený na podporu: prezentace hudebních děl českých současných autorů zastupovaných OSA, autorské hudební tvorby, nových talentů v oblasti jejich hudební tvorby, charitativních, benefičních a obdobných akcí. Více ZDE.

Nadace Via
Je možné žádat o podporu u nezávislé nadace, která rozvíjí komunitní život a filantropii. Ročně podporují stovky projektů aktivních lidí, kteří mění své okolí. Více ZDE.

Patnáctka kulturní vám také nově nabízí dotační podporu. Rádi vám sdělíme další informace o aktuálních výzvách či pomůžeme při vyplňování žádostí o dotaci.

Aktuální covidové programy pro oblast kultury ZDE.

 
Odběr novinek

Děkujeme!